U 20. kolu 3. Hrvatske rukometne lige Središte, Bedekovčina je ugostila vodeći Ivanić Grad i izgubila 22:31. Bedekovčina je dobro otvorila utakmicu i vodila do 22. minute. Slijedi preokret gostiju koji na poluvrijeme odlaze s četiri gola prednosti. U drugom poluvremenu tu prednost još i povećavaju i upisuju uvjerljivu pobjedu. I ovaj put Bedekovčinu je predvodio Dejan Končić sa šest golova. U ostalim utakmicama Zagorica-Odema 40:46, Pavleki-Gorica 2 29:23, Polet-Dinamo Zagreb 33:30, Sloga Novoselec Križ-Moslavac 31:32, Maksimir Pastela 2-Sloga Sveta Nedelja 49:17 i Metalac 2-Rekreativac 36:23. Na ljestvici vodi Ivanić Grad s 28 bodova. Bedekovčina je treća s 26. U sljedećem kolu Bedekovčina gostuje kod Moslavca u Popovači.