Košarkaši Zaboka sinoć su u 16. kolu Premijer lige na svojem parketu pobijedili favoriziranu Cibonu sa 83 : 73. Zabočani su u drugoj četvrtini  gubili i sa 13 poena razlike, no sve su preokrenuli u  zadnjih deset minuta i stigli do sigurne pobjede. Zahvaljujući odličnoj obrani domaćih, igrači Cibone u drugom poluvremenu su postigli samo 28 koševa. Najbolju utakmicu od kada je u Zaboku odigrao je Jarvis Garrett sa 29 koševa, uz 75 posto  šuta iz igre i slobodna bacanja 9 od 9 te uz 6 asistencija. Jure Gunjina je postigao 16 koševa uz 9 skokova, a Lukša Buljević 12 koševa i 8 skokova. Na nepotpunoj prvenstvenoj ljestvici Zabok se popeo na trenutno sedmo mjesto sa 20 bodova, odnosno  6 pobjeda i 8 poraza, ali i dvije utakmice manje. U idućem kolu Zabok sljedeće nedjelje gostuje kod Gorice.