Sutra se otvara novoizgrađeno dječje i odbojkaško igrališta u Mokricama. Izgrađen je novi teren za odbojku na pijesku, što je ujedno prvo takvo javno igralište na području grada. Postavljeno je pet novih dječjih sprava za igru i stol za stolni tenis, a kompleks je kompletno ograđen i opremljen novim reflektorima, Riječ je o cjelovitom sportsko-rekreacijskom kompleksu namijenjenom svim generacijama, a njegovo će otvorenje biti obilježeno upravo sportom, druženjem i natjecateljskim duhom na Summer Smash turniru. Svečano otvorenje je u 14.15 sati.
BROJ PREGLEDA: 65

