Novi član Treće Nogometne Lige Centar Tondach iz Bedekovčine na svojem je  travnjaku ugostio četvrtoligaša Mladost iz Zaboka, te ostvario pobjedu  sa 2:1. Bedekovčane je u vodstvo od 1:0 doveo Petar Boronjek četiri minute prije odlaska na odmor. Na 1:1 je poravnao Matija Smrekar da bi za konačnih 2:1 zabio Karlo Frtalj u 74. minuti ovog korisnog ogleda kojeg je vodio mladi zabočki sudac Mišel Jerneić.  Posljednju provjeru  pred gostovanje u Kupu u Radoboju , zabočka Mladost  i njihov trener Drago Bartolić  imaju danas kad u Zaboku  ugošćuju Bistru. Utakmica  počinje u 17.30 sati. Dodajmo da je minulih dana svoje novčano podupiranje u četvrtoligašu iz Zaboka otvorila tvrtka Forgebit iz Irske. Funkciju sportskog direktora u tom klubu počeo je obnašati  Mario Videk, dojučerašnji trener  Rudara  iz Dubrave Zabočke kojeg je na toj poziciji  u međuvremenu naslijedio Tomica Vincelj.