Nogometni rezultati

149

U 16. kolu Treće nogometne lige – središte obadva zagorska predstavnika su ostvarila pobjede. Krapinski Zagorec je na gostovanju kod drugoplasiranog Trnja slavio sa 3 : 1, a svi golovi su pali do 37. minute. Zagorec je poveo 3 : 0 golovima Matije Kanceljaka u 11. i 24. minuti te Matije Smrekara u 25., a gosti su smanjili preko Guje u 37. Gaj je u Maču također sa 3 : 1 pobijedio Segestu, a također je vodio 3 : 0. Prvi gol za domaće je postigao Josip Kipa u 2., drugi Dino Cvrtila u 28., a treći Davor Iskrić u 71. minuti, Gosti su smanjili iz jedanaesterca u 74. minuti. u ostalim susretima ovoga kola: Lučko – Trešnjevka 2 : 0, Dugo Selo – Ponikve 1 : 2, Kurilovec – Bistra 1 : 1, Karlovac – Špansko 0 : 2, Vrapče- Vrbovec 2 : 1, Jarun – Maksimir 4 : 0 i Mladost Petrinja – HAŠK 3 : 0. Na nepotpunoj ljestvici vodi Jarun sa 34 boda i susretom manje, drugo Trnje i treći Kurilovec imaju po 30 bodova, Kurilovec i dvije utakmice manje. Četvrte Ponikve i peti Zagorec imaju po 28 bodova, šesto Lučko 25, sedmi Gaj i osmo Dugo Selo po 23 boda, deveta Bistra i deseto Vrapče po 22 boda, jedanaesti Maksimir 21 bod, dvanaesta Segesta 20, trinaesto Špansko 17, četrnaesta Trešnjevka 16. Petnaesta Mladost Petrinja i šesnaesti HAŠK imaju po 14 bodova, Mladost i tri susreta manje, sedamnaesti je Karlovac sa 13 bodova i utakmicom manje, a zadnji osamnaesti je Vrbovec sa 5 bodova i susretom manje. U idućem, zadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva, u subotu od 13 i 30 Zagorec je domaćin Vrapču, a Gaj gostuje kod HAŠK-a.

U 16., predzadnjem kolu Četvrte nogometne lige – središte Zagreb tri su zagorska kluba izgubila, a pobjedu je ostvario jedino bedekovčanski Tondach i to na svojem terenu protiv Sutle Laduč sa 6 : 0. Na poluvremenu je bilo 1 : 0. Tri gola za Tondach je postigao Loren Jurina, a po jedan Karlo Frtalj, Patrik Pasariček i Franko Borovčak. Zabočka Mladost je kod kuće izgubila od Rugvice Save sa 1 : 2. Gosti su poveli u 23. minuti, na 1 : 1 je izjednačio Goran Dlesk u 39., a pobjednički gol za Rugvicu postiže Ivandić u 52. minuti. Stubica je poražena sa 1 : 4 na gostovanju kod Dinama Odranski Obrež. Stubica je, inače, vodila 1 : 0 golom Roberta Glavača u 18. minuti. Straža je poražena u gostima kod vodećeg Lukavca 0 : 1, a jedini gol domaći su postigli u 68. minuti. U ostalim susretima ovog kola: Zelina – Odra 2 : 2, Moslavina – Ravnice 1 : 3, Banovac – Sava Strmec 0 : 3 i Croatia Hrastje – Gradići 4 : 0. Utakmica Slunja i Zagreba je odgođena. Na nepotpunoj ljestvici vodi Lukavec s 41 bodom, druge su Ravnice sa 38, treći Dinamo OO sa 34 boda. Četvrti je Zagreb s 27 bodova i dvije utakmice manje, peta je Mladost Zabok s 25 bodova. Šesti Gradići imaju 24 boda, sedma Croatia Hrastje i osmi Tondach po 23 boda, deveta Stubica 22 boda. deseta Moslavina i jedanaesti Slunj imaju po 21 bod, Slunj i susret manje, dvanaesta Rugvica ima 12 bodova, trinaesta Sutla Laduč 17, četrnaesta Sava Strmec 16. Petnaesta Straža, šesnaesta Odra i sedamnaesti Banovac imaju po 10 bodova, Straža i Odra po susret manje, a zadnja osamnaesta je Zelina sa 8 bodova i utakmicom manje. U idućem, zadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva, u subotu od 14 sati Straža je domaćin Dinamu Odranski Obrež, a u nedjelju u isto vrijeme Tondach gostuje kod Gradića, Mladost kod Odre dok je Stubica domaćin Croatiji Hrastje.

Jučerašnjim odigravanjem odgođene utakmice iz devetog kola u kojoj su u Zlataru Oštrc i Oroslavje odigrali 0 : 0 kompletiran je jesenski dio Prve zagorske nogometne lige. Konačan poredak je: prvi Klanjec sa 36 bodova, drugi Golubovec s 35, treće Jedinstvo s 31 bodom. Četvrti Rudar DZ i peti Rudar M imaju po 22 boda, šesta Pregrada 21, sedma Ivančica 19, osmi Matija Gubec 15, deveto Oroslavje i deseti Inkop po 14 bodova, jedanaesti Oštrc 12, dvanaesti Omladinac 11 bodova, trinaesti Lobor 4 i zadnji četrnaesti je Zagorec VT sa 2 boda. Nastavak prvenstva je na proljeće.