Jesenje – Otočac 3 : 3

34

U devetom kolu Druge malonogometne lige – zapad nogometaši Malonogometnog kluba Jesenje su kao domaćini odigrali 3 : 3 protiv Otočca. Jesenje je povelo golom Renata Rumbaka u 4. minuti, gosti su izjednačili u 27. Na 2: 1 za Jesenje je u 37. minuti povisio Rumbak svojim drugim golom. No, odmah nakon toga, u samo jednoj minuti gosti postižu dva gola i preokreću rezultat na 3 : 2 u svoju korist, a na za konačnih 3 . 3 gol za Jesenje u 40. minuti postiže Sandro Vincelj. U ovom kolu odigrana je još samo jedna utakmica u kojoj je Veruda pobijedila Sisciu sa 11 : 5. Utakmica Futsala Pula i Bjelovara je odgođena, susret Petrinjčice i Raba na rasporedu je danas, a Lošinja i Novog Marofa u srijedu. Na nepotpunoj ljestvici vodi Futsal Pula sa 24 boda, Jesenje je s 5 bodova na osmom mjestu. U idućem, desetom kolu Jesenje gostuje kod Raba.