Na sljemenskoj stazi od Pile do Hunjke vožena je 30. Nagrada Stubičkih Toplica, utrka Prvenstva Hrvatske u brdskom automobilizmu u organizaciji Auto kluba Delta i suorganizaciji Općine Stubičke Toplice, a pod počasnim pokroviteljstvom krapinsko-zagorskog župana, Željka Kolara. Nastupilo je šezdesetak vozača, a ukupni pobjednik bio je Filip Magdić iz Auto i karting kluba Fly with Kolman u Gibson Nemesisu. Florian Šalec iz Auto kluba Zagorje Oroslavje, osvojio je odlično deseto mjesto u ukupnom poretku u svom Citroenu C2R2. Uz to je bio najbolji u klasi 4B te drugi u grupi 4. Filip Pavlina u Citroenu Saxo bio je ukupno 15. i osvojio je treće mjesto u klasi 4B i peto u grupi 4. Nikola Labaš u Škodi Fabiji bio je ukupno 43. te treći u klasi 6B i šesti u grupi 6. Krunoslav Car u Fiat Puntu osvojio je ukupno 45. mjesto te četvrto u klasi 6A i osmo u grupi 6. Renato Zebec u Zastavi Yugo bio je 47. ukupno te peti u klasi 6A i deveti u grupi 6.