Nakon duljeg vremena, u subotu je u Popovači održan jedan kickboxing turnir, „Moslavac open 2021.“ Sudjelovalo je 111 natjecatelja iz 21 hrvatskog kluba, među njima i borci iz triju zagorskih klubova. Iz zabočkog kluba Ninja prva mjesta osvojili su Leonardo Čvek u light contactu među starijim kadetima do 63 kg i Leona Bartolin u point fightingu među juniorkama do 55 kg. Leonardo je ujedno bio drugi u svojoj kategoriji u point fightingu, a druga mjesta osvojili su i Vilim Lovrenčić među dječacima početnicima u kategoriji +32 kg te Jelena Jurinec među kadetkinjama početnicama do 47 kg. Treća mjesta osvojili su Gabrijel Latin i Andrija Anić među  starijim kadetima do 63 kg te Elena Čvek među starijim kadetkinjama do 55 kg u light contactu. Iz Kickboxing kluba Krapina sudjelovali su Ines Petanjko i Lana Zajec iz Huma na Sutli, a  osvojile su tri brončane medalje. Ines Petanjko je to bio prvi turnir, a natjecala u dvije juniorske kategorije, do 55 i do 60 kg, te osvojila dvije brončane medalje dok je Lana Zajec bila treća u kategoriji juniorki do 60 kg. Filip Sinković iz Šemnice natjecao se u kategoriji mlađih kadeta preko 47 kg i osvojio treće mjesto dok je Antonela Cesarec briljirala u kategoriji starijih kadetkinja do 55 kg i osvojila prvo mjesto u kategoriji te pehar za najbolju stariju kadetkinju turnira. Iz zabočkog  kluba BTI drugo mjesto osvojila je Kiara Bratković među mlađim kadetkinjama preko 47 kg, a treća mjesta Riko Ljubić među dječacima do 25 kg i Leonarda Deak u kategoriji starijih kadetkinja do 60 kg.