U Novom Marofu je održano natjecanje za Kup Hrvatske u savate boksu za juniore i seniore. Savate klub Stubica je nastupio sa  pet boraca od kojih su trojica osvojila zlatne medalje, a dvojica srebrne. Marko Bulek je osvojio prvo mjesto među juniorima do 65 kg, a među seniorima Luka Lešković do 75 kg te Dario Boroša do 70 kg. Neslužbeno, prema komentarima mnogih prisutnih, najbolji meč na natjecanju je bio finale između Patrika Grđana iz Omege Varaždin i  Luke Leškovića. Danijel Kruljec je među seniorima bio drugi do 80 kg, a Zdenko Mirt drugi u kategoriji + 85. U ukupnom poretku Stubica je bila druga. Borci Savate kluba ”Kobra” Marija Bistrica osvojili su tri medalje. Zlatnu medalju osvojio je Lovro Brezovečki u kategoriji juniora do 70 kilograma, srebrnu Filip Čukman u kategoriji seniora do 70 kilograma, a brončanu Matija Kruhak u kategoriji seniora do 75 kilograma. Savate klub Krapina je nastupio sa dva boksača, Karlom Pernjekom i Martinom Grđanom, koji nisu prošli uvodni dio natjecanja.