Nogometaši krapinskog Zagorca u 16., predzadnjem kolu jesenskog dijela Treće nogometne lige – središte na gostovanju u Zagrebu su sa 2 : 0 pobijedili ekipu HAŠK-a i  tako kolo prije kraja osigurali naslov jesenskog prvaka. Golove za Zagorec su postigli  Matija Smrekar u 6. i Vanja Pelko u 37. minuti. Gaj iz Mača je na svojem terenu sa 1 : 0 savladao ekipu Vrbovca, a jedini gol postigao je  Dino Cvrtila u 9. minuti. Gaj je u prvom poluvremenu imao još nekoliko izglednih prilika, a u 5. minuti su Vukadin i Kotarski u jednom napadu pogodili po vratnicu. U drugom poluvremenu igra Vrbovca je bila nešto bolja, ali osim jedne prilike u 51. minuti  koju je obranio Bobinec, nije bilo nekih većih opasnosti za domaća vrata. U ostalim susretima ovoga kola: Kurilovec – Trešnjevka 1 : 2, Karlovac – Dugo  Selo 1 : 1,  Segesta – Ponikve 1 : 0, Ravnice – Maksimir 1 : 2, Vrapče – Mladost Petrinja 4 : 0,  Bistra – Lučko 0 : 3 i Trnje – Lukavec 3 : 1. Vodeći Zagorec ima 39 bodova, drugo Dugo Selo 32, a treći Gaj 29 bodova. Četvrto Trnje ima 28 bodova, peto Lučko 27 i utakmicu manje, šesti Karlovac, sedmo Vrapče, osmi HAŠK i deveti Vrbovec imaju po 24 boda, Vrapče i susret manje, deseti Maksimir 23 boda, jedanaesta Bistra 22, dvanaesti Kurilovec 21, trinaeste Ravnice 20, četrnaesta Trešnjevka 16, petnaestu Lukavec 14, šesnaesta Segesta 12, sedamnaesta Mladost Petrinja 8 i osamnaeste Ponikve 6 bodova. U idućem, zadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva u zagorskom derbiju u Krapini  subotu od 14 sati  igraju Zagorec i Gaj.