Košarkaši Zaboka u četvrtom kolu Premijer lige na svojem su parketu dočekali ekipu Akara  i ostvarili uvjerljivu pobjedu od 26 koševa razlike. Bilo je 97 : 71 u utakmici u kojoj su Sinjani držali priključak tek u uvodnim minutama, a u ostatku utakmice je Zabok dominirao u svim elementima igre. U 36. minuti Zabok je imao najveću razliku, +31 koš.  Vrijedi spomenuti da je  krajem utakmice svoju prvu tricu i svoj prvi premijerligaški koš postigao 15-godišnji Vigor Borovčak, velika nada zabočke košarke. Zabok su ponovno predvodili kapetan Antonio Črnjević sa 22 koša i 7 skokova te Veljko Budimir sa 21 košem i 6 skokova.  U ostalim susretima ovoga kola Škrljevo je izgubilo od Šibenke 84 : 89, Split je pobijedio Goricu 88 : 82, Sonik Puntamika je izgubila od Cibone 69 : 79, juniori Cedevite su pobijedili Osijek 93 : 79, a Zadar je bio bolji od Furnira 68 : 53. Na vrhu ljestvice sa po 3 pobjede i 1 porazom su Cibona, Zadar, Split, Škrljevo i Cedevita, Zabok je sa 2 pobjede i 2 poraza deveti. Iduće, peto, kolo se igra sutra, u srijedu i četvrtak. Zabok sutra od 18 sati gostuje kod Cibone.