U sportskoj dvorani Srednje škole Krapina  održano je, u organizaciji Hrvatskog stolnoteniskog saveza i krapinskog Stolnoteniskog kluba Zagorec,  veteransko Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu. Okupilo se više od 60 igrača u dobi od 40 do 80 pa i više godina. U kategoriji igrača starosti od 40 do 49 godina prvo je mjesto osvojio Davorin Pongrac  iz STK Gold Zagreb, u kategoriji od 50 do 59 godina prvo je mjesto pripalo Nikoli Kašiću  iz Salsa Zagreb, od 60 do 69 godina  najbolji je bio je Petar Matešić  iz Duge Rese, a prvo mjesto u kategoriji igrača starijih od 70 godina osvojio je Damir Horvat  iz Zagreba. Najuspješnija stolnotenisačica je bila Vesna Perhoč  iz STK BMW Zagreb. Kod parova u kategoriji od 40 do 50 godina prvo je mjesto osvojio par Belaj – Liber, u kategoriji iznad 60 godina Pahler – Mačešić, a kod ženskih parova prvi je bio par Permoč – Menla. Nastupilo je i desetak stolnotenisača iz Zagorja, ali nisu osvajali medalje.