Košarkaši Zaboka u trećem kolu Premijer lige su gostovali kod Šibenke i postigli prvu ovosezonsku pobjedu. Završilo  je 81 : 75, a Zabočani su pobjedu ostvarili boljom i sigurnijom igrom u samoj završnici. Zabok je bio bolji i u prve  dvije  četvrtine koje je dobio sa po poenom viška. No, u trećoj četvrtini  Šibenčani su preokrenuli rezultat i u posljednjih deset minuta ušli s vodstvom  61:55.  Dvije i pol minute prije kraja domaći su  i dalje  bili u plusu, vodili sa  75:71, no do kraja više nisu postigli ni koš, a Zabok je napravio seriju 10 : 0. Najefikasniji kod Zaboka su bili su bili Črnjević sa 22 koša  i Budimir sa 17. U ostalim susretima ovoga kola Cibona je pobijedila Goricu 106 : 76, Osijek je izgubio od Škrljeva 75 : 88,  Alkar od Sonik Puntamike 70 : 81, Zadar je savladao  Cedevitu  86 : 68, a Furnir je izgubio od Splita 60 : 73. Na ljestvici vodi Škrljevo, jedino sa tri pobjede u tri kola,  dok je Zabok s jednom pobjedom i dva poraza na devetom mjestu. U idućem kolu Zabok u subotu od 17 sati   u svojoj dvorani igra protiv Alkara.