Košarkaši Zaboka u šestom kolu Premijer lige na svojem su parketu ugostili ekipu Gorice i izgubili sa 72 : 96. Zabok  se držao tek u prvoj četvrtini, u ostatku utakmice sve je bilo na strani gostiju. Najveću prednost od + 26 koševa Gorica je imala  u 35. minuti, da  bi na kraju završilo sa 24 koša viška u  njihovu korist. Zabok je predvodio Antonio Črnjević sa  17 koševa i 11 skokova. Josip Popić je  također postigao 17 koševa, uz 8 skokova. Kod gostiju najbolji je bio Davor Konjević sa 17 koševa, Karlo Uljarević postigao je 13, a Mate Kalajžić 12 koševa. U ostalim susretima ovoga kola Solit je pobijedio Sonik Puntamiku 99 : 58, Furnir Šibenku 73 : 65, Škrljevo je izgubilo od Cibone 85 : 93, a Cedevita je pobijedila ekipu Alkara 104 : 85. Zadar i Osijek igraju sutra. Na ljestvici sa po 5 pobjeda i 1 porazom vode Split,  Cibona i Cedevita, Četvrto Škrljevo i peta Gorica imaju po 4 pobjede i 2 poraza,  šesti zadar i sedmi Osijek imaju po 3 pobjede i 2 poraza, ali i susret manje. Osmi Sonik Puntamika i deveti Zabok imaju po 2 objede i 4 poraza, deseti Furnir i jedanaesta Šibenka po 1 pobjedu i 5 poraza, a zadnji je Alkar bez pobjede u dosadašnjem dijelu prvenstva. U idućem sedmom kolu Zabok  u subotu gostuje kod Sonik Puntamike.