U 11. kolu, zadnjem kolu prvog  dijela,  Premijer lige košarkaši Zaboka su na svojem parketu sa 84 : 75 pobijedili ekipu Furnira. U prvom djelu utakmice vodili su gosti, imali su povremeno čak i dvoznamenkastu prednost. Zabok je ipak uspio smanjiti, a krajem treće četvrtine je došao i do prvog vodstva, da bi u zadnjih pet minuta potpuno preokrenuo rezultat u svoju korist.  Najbolji u zabočkoj momčadi je bio  Jure Gunjina  sa 19 koševa, uz 7 skokova i 4 asistencije. Srđan Brocić je upisao 12 koševa uz 8 asistencija. Na nepotpunoj ljestvici  Zabok je trenutno sedmi, sa 14 bodova, odnosno 4 pobjede i 6 poraza. U idućem, 12. kolu, koje se zbog nastupa reprezentacije igra tek za dva tjedna, Zabok je 4. prosinca domaćin Zadru.