Na gradskom 25-metarskom bazenu u Šibeniku održan je proteklog vikenda tradicionalni plivački miting Jadran Grand prix, jedno od  Grad prix natjecanja Hrvatskog plivačkog saveza. Ugostio je oko 350 plivačica i plivača koji su bili podijeljeni u tri kategorije: apsolutna, juniori i mlađi juniori. Nastupilo je  i dvanestoro plivača Plivačkog kluba Olimp, a  osvojili su 23 medalje (16 zlatnih, 3 srebrne i 4 brončane). Najbolja članica Olimpa je i ovoga puta bila Jana Pavalić sa 12 zlatnih medalja i 4 srušena hrvatska rekorda – na  50 i 100 metara slobodno u mlađe juniorskoj i juniorskoj kategoriji. U ukupnom plasmanu Jana je zauzela treće mjesto, iza iskusnih Ane Blažević iz Plivačkog kluba Maksimir i Antonija Đakovića, švicarskog olimpijca hrvatskih korijena. Petar Pavalić  je osvojio  5 medalja, 4 zlata i 1 srebro,Vili Sivec 1 srebro i 1 broncu, Patrik Erceg 2 brončane medalje, Emma Horvat 1 brončanu medalju. Osim medalja plivači Olimpa su zauzeli su još niz dobrih plasmana plivajući u finalnim utrkama što je dobar uvod u novu plivačku sezonu.