U 14., predzadnjem kolu jesenskog dijela Četvrte nogometne lige – središte, Podskupina A, Tondach je izgubio kod Brezovice  1 : 2. Tondach je poveo golom Frtalja u 19. minuti, no domaćini su već do odmora preokrenuli na 2:1 i taj rezultat zadržali do kraja. Straža je gostovala kod Španskog i izgubila 2 : 3. Domaćini su poveli 2:0, ali su Janžek i Križanec u nastavku poravnali, no pred kraj utakmice Sekulić ipak osigurava tri boda za Špansko. U jučerašnjem  susretu zagorskih klubova Mladost je u Zaboku pobijedila Klanjec sa 4 : 0. Klanjec je u Zaboku nastupio  bez sedam standardnih igrača, među kojima  i dva vratara, pa je na gol morao stati branič Pleško. Već u 7. minuti Poljak dovodi domaće u vodstvo od 1:0 iz slobodnog udarca. Zabok je u prvom poluvremenu imao više od igre, no i Klanjec je imao svoje prilike, pa je tako Kolar u 14. minuti pogodio gredu. Početkom nastavka Klanjec je pritisnuo i stvorio nekoliko prilika, no utakmica je prelomljena u 61. minuti kada je Vojaković pogodio za 2:0. Sedam minuta kasnije Krajačić postiže gol za 3:0, a konačnih 4:0 u 72. minuti postavlja Vedriš. Stubica je  nakon duljeg vremena  ostvarila domaću pobjedu. Sa 1 : 0 je slavila protiv Blata. U prvom poluvremenu Stubica je imala laganu premoć i nekoliko prilika, dvije od njih Drempetić, čije je udarce obranio golman gostiju. Presudni trenutak  dogodio se sredinom drugog poluvremena kada je u kaznenom prostoru gostujući igrač srušio Čekolja, a  kazneni udarac u gol pretvorio Drempetić. Do kraja Stubica se obranila i stigla do važne pobjede. Utakmica Golubovca i Odre je odgođena. U ostalim susretima vodeći Dinamo iz Odranskog Obreža je na gostovanju sa 5 : 1 savladao Dugu Resu, Polet Sveta Klara sa 3 : 0 je savladao Prečko, a Zagreb sa 2 : 0 ekipu Slunja. Na ljestvici vodi Dinamo Odranski Obrež sa 34 boda,  Golubovec je drugi sa 30 bodova i dva susreta manje. Treća Brezovica ima 29 bodova,  četvrta zabočka Mladost 28. Peti Zagreb ima 23 boda, šesto Prečko 21, sedmo Blato 19, osmi Polet Sveta Klara, deveta Odra i deseto Špansko imaju po 18 bodova, Odra i susret manje. Od jedanaestog do četrnaestog mjesta poredali su se zagorski klubovi. Jedanaesti Tondach ima 17 bodova i utakmicu manje, dvanaesta Stubica 15 bodova, trinaesta Straža 13 bodova i susret manje i četrnaesti Klanjec 11 bodova i također utakmicu manje. Petnaesto Dugo Selo ima 8 bodova i šesnaesti Slunj 5 bodova. U idućem, zadnjem kolu jesenskog dijela u subotu od 13 i 30 Golubovec gostuje kod Prečkog, Straža je domaćin Poletu iz Svete Klare, a u zagorskom derbiju u Bedekovčini igraju Tondach i Stubica. U nedjelju od 13 i 30 Klanjec je domaćin Dugoj Resi, a zabočka Mladost gostuje kod Odre.